Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zawodowe decyzje kobiet

2018-12-05
Zawodowe decyzje kobietMożna zauważyć, że coraz więcej Polek i Polaków otwiera się na nowe wyzwania związane z pracą zawodową. Co jakiś czas słyszymy historie o osobach, które porzuciły dotychczasowy zawód i zupełnie się przekwalifikowały. Co więcej, zmiany te i wybory nie zawsze są tak oczywiste. Granica między specjalizacjami damskimi i męskimi coraz częściej się zaciera. Dziś fryzjerem nie zawsze jest kobieta, a malarzem nie zawsze jest mężczyzna. Na pewno na wielką pochwałę zasługuje płeć piękna, która śmiało wkracza do zawodowego świata mężczyzn. Taka decyzja wymaga nie lada odwagi i hartu ducha. Nawet w budowlance kobiety znajdują dziedziny, w których w pełni mogą się zrealizować. Chociażby czynności takie jak układanie płytek, tapetowanie, aranżacja wnętrz, czy malowanie wymagają precyzji, dokładności i zmysłu estetycznego.

Da się zauważyć, że na taką zmianę często wpływ mają 3 sprawy:
  • Chęć realizacji swoich marzeń i pasji. 
  • Rynek pracy. Pracownicy szukają miejsc, w których będą mogli lepiej zarobić. Po prostu wygrywa czynnik ekonomiczny. 
  • Sprzyjająca sytuacja. Tworzy się coraz więcej małych rodzinnych biznesów, od piekarni po dwu osobowe brygady remontowe. Pracować ze swoją drugą połówką? Tak, to możliwe!
Wszystkim kobietom polecamy odzież roboczą zaprojektowaną z myślą o ich potrzebach... i nie chodzi tu tylko o estetykę. Kobiece ubrania są lepiej skrojone, a tym samym lepiej spełniają swoją funkcję, nie krępują ruchów i nie przeszkadzają w pracy.

Chcielibyśmy pokazać Ci 2 propozycje, które możesz założyć nawet dziś:


Kurtka robocza damska S571 Portwest [zobacz w sklepie]

To zdecydowanie propozycja dla kobiet, które cenią praktyczne podejście do tematu. Produkty 3w1 są uniwersalne, ponieważ w zasadzie mogą być noszone przez cały rok: od wczesnej jesieni aż po wiosnę, a nawet w letnie wieczory. Kurtka S571 składa się z polaru i przeciwdeszczowej kurtki zewnętrznej. Możesz nosić je razem lub każdą część z osobna. Liczne kieszenie, taśmowane szwy i składany kaptur to atrybuty, które docenisz nie tylko w pracy, ale także podczas miejskich spacerów i górskich wypadów. Model spełnia wymagania normy EN343.

Polar damski F282 Portwest [zobacz w sklepie]

Wczesną jesienią możesz zakładać polar jako okrycie wierzchnie, a zimą jako dodatkową warstwę pod kurtkę. Za co kobiety cenią odzież tego typu? Nie trzeba jej prasować i nie gniecie się, więc zawsze dobrze się prezentuje. Szybko schnie, więc uprana zaraz po pracy zdąży wyschnąć do dnia kolejnego. Jest miękka i ciepła. Czego chcieć więcej?
pixel