Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiosenna linia ostrzegawczej odzieży roboczej cz. 2

2019-06-04
Wiosenna linia ostrzegawczej odzieży roboczej cz. 2
W poprzednim poście pomagaliśmy w wyborze odzieży odblaskowej. Przedstawiliśmy 2 naprawdę dobre produkty oraz wyjaśniliśmy, co powinno mieć wpływ na Twój wybór koloru odzieży odblaskowej. Dziś wbijamy klina. Dorzucamy dwie kolejne propozycje. Nawiasem mówiąc, warte swojej ceny.

Koszulka robocza odblaskowa T-shirt Portwest
Ta koszulka w kategorii bezpieczeństwa ma dwa niewątpliwe atuty: fluorescencyjny kolor oraz wysokiej jakości taśmy HiVisTex Pro. Model T181 jest lekki i komfortowy. Układ taśm nie ogranicza swobody ruchów. Koszulka jest przewiewna oraz szybko schnie, co ma znaczenie, jeżeli intensywnie pracujesz. To dobry wybór na cieplejsze dni i wszędzie tam, gdzie spodziewasz się wzmożonego ruchu pojazdów. Tkanina to mieszanka bawełny (55%) i poliestru (45%). Posiada współczynnik UPF 35+, co oznacza, że blokuje 97% promieni UV. Produkt jest certyfikowany zgodnie z CE i spełnia wymagania normy EN ISO 20471 (klasa 2). Chcesz kupić tę koszulkę? [CHCĘ]
Softshell roboczy odblaskowy Vision Portwest
O tej kurtce można powiedzieć wiele dobrego. Czy przekonuje Cię fakt, że jest wykonana z Softschellu, materiału, który jest oddychający, wiatroszczelny i wodoodporny? Gdyby tego było mało, model T402 ma fluorescencyjny kolor oraz posiada oryginalne taśmy odblaskowy HiVisTex™. Taśmy są lekkie, więc nie wpływają znacząco na ciężar kurtki. Być może przemówi do Ciebie nowoczesny design i wzornictwo. Ten model po prostu wygląda świetnie i nowocześnie. Kto powiedział, że w pracy mamy nosić bezkształtne worki! Jeżeli to za mało, powiemy tylko jedno: jest w promocjiAle nikomu o tym ani słowa, bo dla Ciebie może zabraknąć :)

Przyjrzyjmy się teraz trójwarstwowej strukturze materiału:
  • Warstwa wewnętrzna to mikro polar, który dba o Twój komfort. Z nim jest Ci ciepło, a jego struktura jest miła dla skóry.
  • Warstwa środkowa to specjalna membrana. Porowata struktura przepuszcza powietrze, przez co skóra może swobodnie oddychać. Jednocześnie nie przepuszcza kropel wody z zewnątrz, co daje efekt wodoodporny.
  • Warstwa zewnętrzna chroni przed wiatrem, nie wsiąka wody. Woda trzyma się z daleka!
Inne zalety, o których należałoby wspomnieć to 6 pojemnych kieszeni (w tym jedna ukryta na telefon) oraz zamek błyskawiczny Ezee Zip, który pozwala na szybkie zapięcie i rozpięcie, nawet jeżeli masz rękawice na dłoniach. Produkt jest zgodny z normą EN ISO 20471. W 94% składa się z poliestru, a w 6% z elastanu. Certyfikowane na zgodność z CE. Chcesz zabłysnąć w tej kurtce? [CHCĘ]
pixel