Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WKŁADKI DO BUTÓW – JAK UNIKNĄĆ BÓLU NÓG W PRACY STOJĄCEJ

2018-05-23
WKŁADKI DO BUTÓW – JAK UNIKNĄĆ BÓLU NÓG W PRACY STOJĄCEJ
Często o nich zapominamy i nie zdajemy sobie sprawy, jak są ważne. Codziennie, stopy wytrzymują nacisk całego ciała, co jest wystarczającym argumentem do tego, aby o nie zadbać. Ale jak możesz to zrobić, kiedy podczas pracy musisz cały dzień stać? Na koniec dnia twoje nogi są obolałe i spuchnięte. Co należy zrobić, by uniknąć nasilającego się bólu nóg? 

Jak już zainwestowałeś w wygodne buty, wybrałeś takie by idealnie były dopasowane, zwróciłeś uwagę na to z jakiego materiału są wykonane, WARTO TEŻ ZASTANOWIĆ się JAKIE WKŁADKI UŻYĆ. Odpowiednio DOPASOWANE, stają się dodatkowym atutem Twojego buta, wtedy uczucie zmęczenia i bólu będzie pojawiać się rzadziej, a Ty dzięki nim będziesz mógł normalnie funkcjonować, pracować i wykonywać swoje ulubione czynności.

SPRAWDŹ więc, co dla Ciebie przygotowaliśmy na ulżenie Twoim stopom i ZOBACZ o ile łatwiejsze z NASZYMI WKŁADKAMI stanie się poruszanie i wykonywanie czynności w pozycji stojącej.

WKŁADKI DO BUTÓW Z PIANKI FC87 PORTWEST - Wkładka do butów z pianki. Ergonomiczna wkładka do butów. Dopasowuje się do każdej stopy. Zapamiętuje kształt stopy. Zapewnia komfort przez cały dzień.

WKŁADKI DO BUTÓW ŻELOWE FC90 PORTWEST - Wkładka żelowa do butów, absorbująca nacisk na stopę. Dostępna w trzech rozmiarach i pasująca do obuwia Portwest. Dostarczane w parach.

WKŁADKI Z PIANKI 7398EF BETA DO BUTÓW ROBOCZYCH - Wkładki do butów z pianki poliuretanowej, anatomicznie wyprofilowane, z grubszą częścią piętową dla lepszej amortyzacji.

WKŁADKI POWIETRZNE DO BUTÓW ROBOCZYCH 46500 DELTAPLUS- Wkładki wymienne DELTA PLUS AIR FLOW SYSTEM - podczas każdego kroku powietrze przepływa pod stopą. Antybakteryjna i antygrzybiczna powierzchnia. Spód z poliestru zapewnia dłuższą żywotność. Jej zaletą jest: oddychalność, komfort, dopasowanie.Pamiętaj!  Po co narażać się na dyskomfort przez nieodpowiednio dobrane wkładki do butów lub też ich brak. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien czym kierować się przy wyborze wkładek do butów, powinieneś wiedzieć, że najważniejsza nie jest cena, lecz jakość i ich prawidłowe dopasowanie. MY możemy Ci to zapewnić :)
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel