Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obuwie antypoślizgowe

2019-04-11
Obuwie antypoślizgowe

Do jednych z najczęstszych incydentów w miejscu pracy należą poślizgnięcia i upadki. Aby zminimalizować ich ryzyko nie potrzeba tak wiele. Wystarczy zainwestować w odpowiednie obuwie antypoślizgowe. Jak je rozpoznać?

W sklepie Kruko wystarczy w opisie lub tytule produktu szukać skrótu SRC. Co on oznacza?

SRC jest najbardziej rygorystyczną specyfikacją w zakresie właściwości antypoślizgowych. Produkt testowany jest w naprawdę ekstremalnych warunkach: na płytkach ceramicznych pokrytych rozcieńczonym roztworem mydła i na gładkiej stali z glicerolem. Jeżeli jakieś obuwie przeszło taki test pomyślnie, naprawę możesz na nim polegać.

Dobre obuwie antypoślizgowe rozpoznasz także po odpowiednio zaprojektowanym wzorze bieżnika i elastycznej podeszwie.

Przykładowe modele obuwia antypoślizgowego (SRC), które znajdziesz w sklepie Kruko

Buty robocze MUNISING 6" Caterpillar

Obuwie zostało zaprojektowane z wytrzymałej skóry nubukowej. Wnętrze zostało wyściełane nylonową siateczką, która zwiększa przepuszczalność powietrza, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo mimo całego dnia pracy. Jest to obuwie bezpieczne z kompozytowym podnoskiem wytrzymującym uderzenia o sile do 200 J. Model Munising 6” został zaprojektowany zgodnie z technologią ERGO. Posiada dodatkowe zabezpieczenia chroniące takie strefy jak spód stopy, piętę, palce, kostkę oraz ścięgno Achillesa. Dwuwarstwowa wkładka o właściwościach antybakteryjnych ma dodatkowe wytłoczenia i otwory wentylacyjne.

Więcej informacji znajdziesz w sklepie ZOBACZ

Buty SAULT2 Deltaplus
Cholewkę wykonano z kruponu. Jest to wysokiej jakości skóra naturalna uważana za najwartościowszy fragment całej skóry, ze względu na jej grubość i wytrzymałość. Model SALUT2 posiada wymienną wstępnie uformowaną wkładkę, która pozwala równomiernie rozkładać ciężar na stopie.
Więcej informacji znajdziesz w sklepie ZOBACZ

 

Buty MIAMI Panoply Deltaplus

To propozycja dla osób które potrzebują wygodnego i lekkiego obuwia antypoślizgowego. Podeszwa jest elastyczna, co ma znaczenie zwłaszcza dla osób, które swą pracę często wykonują w pozycji klęczącej. Wtryskiwana podeszwa z poliuretanu o jednolitej gęstości powoduje, że obuwie nosi się komfortowo przez cały dzień. Model Miami ma właściwości antyelektrostatyczne. Posiada metalowy podnosek i wkładkę antyprzebiciową.

Więcej informacji znajdziesz w sklepie ZOBACZ

 

pixel