Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OD KUCHNI...

2018-03-15
OD KUCHNI...
DOBRE PRZEPISY – nie istnieją bez kuchni, tak jak kuchnia nie istnieje bez dobrych przepisów. I nie mamy tu jedynie na myśli przepisów kulinarnych...
Ktoś inny kiedyś powiedział: „Lepsza jest prosta potrawa ze składników dobrej jakości, niż najwymyślniejsze danie ze składnikami niewiadomego pochodzenia”.
Z myślą o Waszych potrzebach, wybraliśmy najprostszy przepis na kompletne ubranie, spełniające warunki BHP, stanowiące skuteczną ochronę przed zagrożeniami towarzyszącymi w kuchni - zapewniając tym samym najlepszy komfort pracy w trudnych warunkach.
Bo długie godziny pracy, ogromny stres i wysiłek fizyczny wyciskają - siódme poty :)
Nasza ekskluzywna kolekcja odzieży kucharskiej łączy wszechstronność z funkcjonalnością i może być używana zarówno w restauracjach, jak i w cateringu.

Co czyni ją tak wyjątkową?

Jakość tkaniny i jej długowieczność! Zobaczcie sami - oto kilka z nich:

100 % COTTON FABRIC – To NAJLEPSZE bluzy kucharskie, wykonane ze 100% bawełny, bardzo dobrze absorbujące pot, co znacząco podwyższa komfort jej użytkowania. (C836)
100 % bawełny zapewnia też NAJWYŻSZY komfort spodniom kucharskim. Praca w wysokiej temperaturze to nie problem, tego rodzaju bardzo dobre spodnie w naturalny sposób pochłaniają pot i wilgoć. Przekonaj się sam i zajrzyj na stronę podanego niżej linku.(C075)
COTTON RICH FABRIC – To 60% bawełny i 40% poliestru o gramaturze 245g z wykończeniem zapobiegającym zagnieceniom. Co to oznacza? Tego rodzaju tkanina łączy komfort odzieży bawełnianej z trwałością włókien poliestrowych. Jeśli pracujesz w trudnych warunkach, ten rodzaj tkaniny jest dla Ciebie doskonałym wyborem. Pamiętaj! Posiada bardzo wysokie parametry na przetarcie i rozerwanie. (C676)
Nasz BESTSELLER to TEXPEL – Plamoodporna tkanina zapewniająca komfort noszenia. Dlaczego? Płyny nie wsiąkają szybko w tkaninę i mogą zostać łatwiej usunięte w czasie czyszczenia i prania. (C834)
pixel