Maksymalna ochrona cz. 2 – przed wiatrem
Każdy z nas lubi od czasu, od czasu poczuć wiatr we włosach-o ile jeszcze je ma :)
Druga strona medalu to uporczywy wiatr przenikający do szpiku kości. Nawet w dobrą pogodę, sprawia on, że odczuwalna temperatura jest dużo niższa.
Cały sekret wiatroszczelności ubrań tkwi w materiale.
Dla przykładu seria Sealtex Ultra to zaawansowany technologicznie materiał na elastycznej dzianinie Tricot powlekany poliuretanem. Jest wysoce wodoszczelny, wiatroszczelny i oddychający. To gwarancja, że asortyment z niego wykonany zapewni ciepło i suchość w niesprzyjających warunkach.
Mamy dla Ciebie kilka propozycji okrycia wierzchniego na niesprzyjającą pogodę:
- Kurtka robocza odblaskowa przeciwdeszczowa RT50 Portwest ZOBACZ TUTAJ
Kurtka wykonana z materiału Sealtex Ultra, nieocieplana. Wyposażona jest w funkcjonalne dodatki takie jak: dopasowane mankiety, obszerne kieszenie, kaptur chowany w kołnierzu, zgrzewane szwy wodoodporne oraz zamek dwustronny.
- Kurtka robocza odblaskowa przeciwdeszczowa S496 Portwest ZOBACZ TUTAJ
Kurtka dwukolorowa również z materiału Sealtex Ultra, bardzo wygodna. Posiada kaptur oraz listwę zapinaną na napy zapewniające ochronę przed deszczem, a dodatkowo: mankiety regulowane napami, zgrzewane szwy wodoodporne i dwukierunkowy zamek.
- Kurtka robocza odblaskowa przeciwdeszczowa VWJK61 BETA ZOBACZ TUTAJ
Dostępna w dwóch kolorach: fluorescencyjnym żółto/granatowym i pomarańczowo/granatowym. Do jej zalet należą: wodoodporne klejone szwy, zapięcie na zatrzaski kryte listwą, kaptur chowany w kołnierzu, pojemne kieszenie i siateczkowa podszewka.
- Kurtka robocza odblaskowa przeciwdeszczowa H443 Portwest ZOBACZ TUTAJ
To klasyczna kurtka przeciwdeszczowa, ostrzegawcza. Zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikowi widoczność oraz ochronę przed deszczem. Niezwykle lekka, wyposażona w rolowany kaptur, przestronne kieszenie oraz wentylację. Posiada elastyczny mankiet oraz taśmowane szwy. Certyfikowano na zgodność z CE.
Ciekawostka:
Silny wiatr w połączeniu z temperaturą powietrza tylko nieco niższą niż 0°C może powodować w organizmie takie same skutki jak temperatura poniżej -30°C, tyle że w stojącym powietrzu.