Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maksymalna ochrona cz.1 - przed deszczem

2018-06-06
Maksymalna ochrona cz.1 - przed deszczem

Chyba większość z nas lubi deszcz... zwłaszcza wtedy kiedy możemy posiedzieć w domu z pilotem w ręku.

Praca na świeżym powietrzu w taką pogodę, to już zupełnie inna sprawa. W zimnej Norwegii mawia się, że nie ma złej pogody, jest tylko kiepskie ubranie. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest odzież przeciwdeszczowa, która zapewni maksymalną ochronę w trudnych warunkach.

Odzież ze sklepu sportowego czy BHP

Być może i Ty zastanawiałeś się gdzie najlepiej kupić dobrą kurtkę przeciwdeszczową. Pewne jest jedno: kurtka - kurtce nierówna. Nie zawsze przecież chodzi o markę. W grę wchodzą też takie czynniki jak jakość wykonania, wytrzymałość materiału no i oczywiście cena. Warto jednak pamiętać, że marketing branży sportowej jest agresywniejszy niż w przypadku branży BHP. A często to właśnie reklamy dają nam złudne poczucie, że coś jest lepsze. Firmy zajmujące się produkcją odzieży dla pracowników promują się skromniej, bo trafiają do węższego grona odbiorców. Warto jednak zauważyć, że produkty takich firm zostały skonstruowane z myślą o osobach pracujących (i to ciężko), a nie spacerujących po lesie. Wiele kurtek wyposażonych jest w taśmy odblaskowe i fluorescencyjne panele zapewniające dobrą widoczność po zmroku. Znajdziesz też modele, wyposażone w liczne kieszenie, a nawet miejsce na identyfikator, czy uchwyt na krótkofalówkę.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję 4 ubrań, które świetnie sprawdzą się w deszczową pogodę:

1) Robocza kurtka odblaskowa przeciwdeszczowa S491 Portwest ZOBACZ

Kurtka ostrzegawcza Sealtex Ultra jest lekka, bez dodatkowego ocieplenia, dlatego to dobre rozwiązanie na sezon wiosenno-letni. Oddychający materiał oferuje najwyższy poziom ochrony. Model posiada składany kaptur, zgrzewane szwy wodoodporne oraz zamek dwustronny.

2) Kurtka robocza odblaskowa przeciwdeszczowa FR41 Portwest ZOBACZ

Kurtka ostrzegawcza z materiałem Sealtex™ Flame. Do zalet tego modelu należy składany kaptur, zgrzewane szwy wodoodporne, dwukierunkowy zamek błyskawiczny i mankiety regulowane napami.

3) Spodnie robocze odblaskowe przeciwdeszczowe S493 Portwest ZOBACZ

Spodnie S493 mają wszelkie zalety odzieży przeciwdeszczowej wykonanej z Sealtexu Ultra, w tym zgrzewane szwy wodoodporne. Dodatkowo zastosowano taśmę HiVisTex certyfikowaną na zgodność z EN471. W pełni elastyczny pas podwyższa komfort użytkowania.

4) Płaszcz roboczy odblaskowy przeciwdeszczowy H442 Portwest ZOBACZ

Wodoodporny płaszcz ostrzegawczy ochroni więcej niż kurtka. Produkt posiada głębokie kieszenie, składany kaptur, taśmowane szwy i elastyczne mankiety.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel