Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dobieranie rozmiaru - czyli jak się zmierzyć aby uniknąć wymiany odzieży.

2017-03-09
Dobieranie rozmiaru - czyli jak się zmierzyć aby uniknąć wymiany odzieży. Czy na pewno dobrze wiesz, jaki rozmiar zamówić?

Wielu z nas w rzeczywistości ma z tym problem, czego następstwem są późniejsze wymiany produktu, których chyba nikt nie lubi. Prawdą jest, że kupując ubrania przez Internet raczej się z tym liczymy, ale można coś zrobić aby zminimalizować ryzyko konieczności wymiany rozmiaru na inny.

Buty robocze : 

Jeśli chcesz kupić buty i nie jesteś pewien jaki rozmiar wybrać, najlepiej jest zmierzyć wkładkę butów, używanych na co dzień i korzystając z tabeli rozmiarów dostępnej przy każdym produkcie dostosować otrzymany wymiar.
Ubrania robocze :

Jeśli chcesz kupić spodnie, kurtkę lub cokolwiek co butami nie jest... 

Podane przez nas w tabelach przy produkcie wymiary to informacje uzyskane bezpośrednio od producenta. Jeśli chcecie zmniejszyć ryzyko wybrania niewłaściwego rozmiaru mierzcie się bezpośrednio na gołe ciało czy jeśli chodzi o pas, czy o klatkę piersiową. Otrzymany wymiar pozostaje dostosować do tabeli rozmiarów nie dodając żadnego zapasu, producent podając nam wymiary przewidział orientacyjny zapas np. na odzież noszoną pod kurtką.
Przy zakupie spodni należy zwracać uwagę na rubrykę wzrost, zaś przy zakupie kurtki, bluzy itp na rubrykę klatka piersiowa. 

Jeśli dalej nie jesteście pewni, na Waszą prośbę prawie zawsze możemy uzyskać od producenta wykrój rzeczy, którą chcecie kupić, wystarczy do nas w tej sprawie napisać maila, bo zawsze chętnie służymy wszelką pomocą. :)


Oczywiście nawet jeśli wszystko dobrze jest zmierzone i dobrane może się zdarzyć tak, że jednak dana rzecz nie pasuje - nie ma problemu, wymiana i zwrot zawsze do zrealizowania, prosimy tylko o informację, żebyśmy mogli odesłać stosowny formularz i zająć się tą sprawą.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel