Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dać komuś „W” CZAPĘ......

2018-05-08
Dać komuś „W” CZAPĘ......

Czapka z daszkiem NIE MUSI BYĆ ZWYCZAJNA. Znają ją wszyscy, a większość z nas ma w szafie przynajmniej jedną sztukę. Może chronić przed deszczem, słońcem, ale czy TWOJA czapka uchroni Cię przed urazami głowy w miejscu pracy? Jest na to sposób, oto kilka sprawdzonych i niezawodnych modeli CZAPEK ANTYSKALPOWYCH.
 
PW79 – Antyskalpowa czapka ostrzegawcza – To nowoczesna i bardzo wygodna czapka w kolorach ostrzegawczych. Posiadająca otwory wentylacyjne dla komfortu jego użytkownika są pokryte panelem z siatki.

PW69 – Czapka antyskalpowa zapewniająca doskonałą wentylację (duży panel na górze z siatki zapewnia doskonałą wentylację) natomiast paski odblaskowe poprawiają widoczność użytkownika. Ogólnie – z tym modelem sportowy styl nie musi być nudny!

PW89 – Czapka antyskalpowa z krótkim daszkiem – bez zmniejszenia poziomu wygody i ochrony, czapka zapewnia użytkownikowi widzialność i bezpieczeństwo. Ten model jest gotowy spełnić najśmielsze potrzeby.

Co je wyróżnia spośród wielu czapek z daszkiem?  

Składają się z solidnej skorupy oraz nakładanej na nią czapki tkaninowej. Czapki tego rodzaju są lekkie oraz łączą wysoki poziom ochrony z estetycznym wyglądem. Posiada skorupę wykonaną z ABS i miękką gąbokę pochłaniającą uderzenie, z możliwością regulacji z tyłu przy pomocy taśmy/rzepu. Przeznaczona jest do ochrony głowy przed uderzeniem z góry i z boku. 
PAMIĘTAJ JEDNAK! Nie chronią przed uderzeniem spowodowanym przez przedmiot spadający z góry. 

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel